Навушники
Remax RB-S19
Відео 2Фото 8 |
Remax RB-S19 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Remax RB-S19
Усі ціни 11 →Вакуумні навушники Bluetooth Wireless Sports Remax RB-S19-White | 518 грн. |
Вакуумні навушники Bluetooth Wireless Sports Remax RB-S19-Black | 518 грн. |
Навушники Bluetooth Remax RB-S19, білий | 459 грн. |
Навушники вакуумні безпровідні Bluetooth Remax RB-S19 чорні | 459 грн. |
Вакуумні навушники Bluetooth Wireless Sports Remax RB-S19-White | 526 грн. |
ще 6 пропозицій
Навушники дешеві, це факт, проте прослужили понад рік без особливих дефектів. Добре сидять у вусі і форма не дасть впасти, низька ціна, кнопки управління на правому навушнику, міцність (хоч і не роняв), відносно якісний звук Об'єм акумулятора трохи впав, тепер тримає десь 3.5 години, несумісний із шапкою (тисне на вухо), мікрофон міг бути і краще, розбовталася штука, яка закриває міні USB, на довгі поїздки явно не вистачить користуюся Remax RB-S19 більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →