Навушники
Remax TWS-23
Відео 6Фото 8 |
Remax TWS-23 |
|
Магніти в корпусі навушників.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Remax TWS-23
Навушники REMAX Magnetic True Wireless Stereo Earbuds TWS-23 Blue | 599 грн. |
Навушники REMAX Magnetic True Wireless Stereo Earbuds TWS-23 White | 599 грн. |
Навушники REMAX Magnetic True Wireless Stereo Earbuds TWS-23 Black | 599 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →