Powerbank Remax Riji RPP-257
Фото 5 |
Remax Riji RPP-257 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Remax Riji RPP-257
Усі ціни 7 →Внешний аккумулятор Remax Riji 22.5W QC+PD 30000mAh Белый (RPP-257) 000000 | 1 059 грн. |
REMAX RPP-257 Riji 22.5W QC+PD 30000mAh White (RPP-257 Riji White) | 1 663 грн. |
Remax Riji 30000mAh QC 22.5W White (RPP-257) 1675 | 999 грн. |
REMAX RPP-257 Riji 22.5W QC+PD 30000mAh White (RPP-257 Riji White) | 1 663 грн. |
Remax RPP-257 30000mAh 22.5W White | 901 грн. |
REMAX Riji 30000mAh QC 22.5W Blue (RPP-257) | 973 грн. |
REMAX Riji 30000mAh QC 22.5W White (RPP-257) | 973 грн. |