Powerbank Remax Voyage RPP-571
Фото 7 |
Remax Voyage RPP-571 20000 мАгод30000 мАгод |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Remax Voyage RPP-571
Усі ціни 8 →Повербанк Remax RPP-571 Voyage 30000 mAh 20W + 22.5W PD+QC White (RPP-571 | 871 грн. |
Remax Voyage Series RPP-571 White PD20W+QC22.5W 30000mAh | 949 грн. |
Remax RPP-571 White | 2 640 грн. |
Remax RPP-571 Voyage Series 30000 mAh 22.5W/PD20W White | 819 грн. |
Зовнішній акумулятор REMAX Voyage Series PD20W+QC22.5W Cabled Fast Chargin | 861 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Remax Voyage RPP-571
Ціни на Remax Voyage RPP-571 |
---|---|---|---|---|
Remax Voyage RPP-535 | від 949 грн. | 7 пропозицій | ||
Remax Voyage RPP-571 | від 819 грн. | 8 пропозицій |