Тример для бороди Remington Barba MB345C
Відео 1Фото 5 |
Remington Barba MB345C |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Remington Barba MB345C
Усі ціни 6 →Тример Remington MB345C Barba | 1 435 грн. |
Тример акумуляторний для бороди Remington Barba MB345C | 1 970 грн. |
Машинка для стрижки тример Remington MB345C Barba | 1 542 грн. |
Триммер аккумуляторный для бороды Remington Barba MB345C | 1 737 грн. |
Тример акумуляторний для бороди Remington Barba MB345C | 2 153 грн. |
Тример акумуляторний для бороди Remington Barba MB345C | 1 765 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →