Електробритва Remington Style Series R4 E51
Відео 1Фото 5 |
Remington Style Series R4 E51 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remington 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remington.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Remington Style Series R4 E51
Усі ціни 62 →Електробритва Remington R3600 | 1 999 грн. |
Роторна бритва Remington R3600 Style Series | 1 999 грн. |
REMINGTON R3600 Virtually Indestructible | 2 499 грн. |
REMINGTON R3600 | 2 039 грн. |
Електробритва чоловіча Remington R4 Style Series Shaver R3600 | 2 049 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →