Електробритва Remington Style Series F5 (F5000)
Відео 8Фото 5 |
Remington Style Series F5 |
|
Багатофункціональна сіткова акумуляторна електробритва з багатою комплектацією для швидкого сухого і комфортного вологого гоління. Є моделлю середнього рівня з сімейства Remington Style Series F. Комплектується насадкою стайлером, що створює ефект триденної неголеності, і додатковим повнорозмірним тримером (встановлюється замість бриючої головки), який чудово впорається з завданнями моделювання контурів бороди і вусів.
Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для користувачів, охочих отримати не тільки звичайну бритву, але і повноцінний стайлінговий інструмент. Відрізняється надійною конструкцією водонепроникного ергономічного корпусу, який комфортно відчувається в долоні будь-якого розміру. Завдяки надійним ущільнювачам і використанню високолегованих корозійностійких сталей, може використовуватися прямо в душі разом з піною, або гелем. Бритва Remington Style F5 Series обладнана плаваючою головкою ConstantContour, що складається з двох незалежно підвішених тонких бриючих сіток LiftLogic і розташованого між ними тримера, який забезпечує зрізання довгих і прилеглих до шкіри волосків. Вбудований Li-Ion акумулятор забезпечує до 50 хв автономної роботи і заряджається за 4 години.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remington 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remington.
Купити Remington Style Series F5
Усі ціни 57 →Електробритва RemingtonF5000 Style Series F5 | 2 699 грн. |
Сіткова бритва Remington F5000 Style Series | 2 699 грн. |
REMINGTON F5000 Style Series | 2 699 грн. |
REMINGTON STYLE SERIES F5000 | 2 525 грн. |
Електробритва чоловіча Remington Style Series F5000 | 2 644 грн. |