Електробритва Remington F6 Style Series Aqua (F6000)
Відео 2Фото 5 |
Remington F6 Style Series Aqua |
|
Зручна та легка сіткова акумуляторна електробритва з плаваючою головкою та фірмовою технологією ControlCut для швидкого сухого та комфортного вологого гоління. Є моделлю середнього рівня із популярного сімейства Remington Style F-series. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для користувачів, які віддають перевагу перевіреним і не викликаючим подразнення сіткових бритвових систем від відомого міжнародного бренду.
Вирізняється високою якістю гоління та надійною конструкцією ергономічного корпусу, який зручно лягає у долоню будь-якого розміру. Обладнана ефективною системою для гоління, що складається з двох незалежно підвішених (плаваючих) бриючих сіток Flexing Foils. Завдяки гострим ножам із високолегованої нержавіючої сталі, бритва Remington F6 Style Series Aqua гарантує швидке та комфортне видалення щетини малої/середньої довжини.
Велика потужність електродвигуна забезпечує різання волосків будь-якої жорсткості та густоти. Удосконалені плаваючі сітки точно повторюють рельєф обличчя, делікатно обробляючи такі традиційно складні зони, як носогубну складку, підборіддя та верхню частину шиї. Комплектується насадкою-стайлером, використання якої забезпечує стильний ефект триденної щетини. Водонепроникний корпус дозволяє виконувати гоління у душі. Вбудований акумулятор забезпечує до 60 хв автономної роботи та заряджається за 1,5 год.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remington 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remington.
Купити Remington F6 Style Series Aqua
Электробритва мужская Remington F6 Style Series Aqua Foil Shaver F6000 | 3 776 грн. |
Remington F6 Style Series Waterproof Shaving System електрична бритва для | 3 245 грн. |
Электробритва мужская Remington F6 Style Series Aqua Foil Shaver F6000 | 3 770 грн. |
Електробритва чоловіча Remington F6 Style Series Aqua Foil Shaver F6000 | 3 770 грн. |
- Швидка зарядка за 5 хвилин