Ванна RIHO Lugo Velvet 190x90 см (BT05105)
від 30 999 грн. Купити! Ванна акрилова матова Riho Lugo Velvet 190x90 см (BT05105)Winco.com.uaЗ нами 1 рік (Львів) Поскаржитись |
RIHO Lugo Velvet 190x90 |
|
Додатково може комплектуватися бічною панеллю і гідромасажем
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RIHO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RIHO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації RIHO Lugo Velvet
Ціни на RIHO Lugo Velvet |
---|---|---|---|---|
RIHO Lugo Velvet 170x75 см | від 22 900 грн. | 4 пропозиції | ||
RIHO Lugo Velvet 180x80 см | від 28 499 грн. | 2 пропозиції | ||
RIHO Lugo Velvet 190x90 см | від 30 999 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →