Ванна RIHO Rethink Cubic 170x75 см
RIHO Rethink Cubic 170x75 B105001005 |
|
Додатково може комплектуватися сифоном.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RIHO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RIHO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RIHO Rethink Cubic 170x75 см
Ванна акрилова RIHO RETHINK CUBIC 170×75 (BR0700500000000) B105001005 | 19 220 грн. |
Акрилова ванна Riho Rethink Cubic 170x75, пряма з сифоном click / clack (B | 23 999 грн. |
Акрилова ванна Riho Rethink Cubic 170x75 пряма, матова з сифоном click / c | 30 999 грн. |
Модификації RIHO Rethink Cubic
Ціни на RIHO Rethink Cubic |
---|---|---|---|---|
RIHO Rethink Cubic 160x70 см | від 19 999 грн. | 1 пропозиція | ||
RIHO Rethink Cubic 170x75 см | від 19 220 грн. | 3 пропозиції | ||
RIHO Rethink Cubic 180x80 см | від 21 088 грн. | 3 пропозиції | ||
RIHO Rethink Cubic 180x90 см | від 27 999 грн. | 1 пропозиція | ||
RIHO Rethink Cubic 190x80 см | від 27 999 грн. | 1 пропозиція | ||
RIHO Rethink Cubic 190x90 см | від 29 999 грн. | 2 пропозиції | ||
RIHO Rethink Cubic 200x90 см | від 30 999 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →