Ванна RIHO Linares 160x70 см
Відео 1Фото 1 |
RIHO Linares 160x70 |
|
Додатково може комплектуватися бічною панеллю, ніжками і гідромасажем
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RIHO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RIHO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації RIHO Linares
Ціни на RIHO Linares |
---|---|---|---|---|
RIHO Linares 160x70 см | від 13 114 грн. | 2 пропозиції | ||
RIHO Linares 170x75 см | від 13 904 грн. | 3 пропозиції | ||
RIHO Linares 180x80 см | від 16 990 грн. | 3 пропозиції | ||
RIHO Linares 190x90 см | від 19 140 грн. | 5 пропозицій | ||
RIHO Linares 200x90 см | від 29 499 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →