Ванна RIHO Miami 150x70 см
Відео 1Фото 5 |
RIHO Miami 150x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RIHO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RIHO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RIHO Miami 150x70 см
Усі ціни 8 →Ванна акрилова Riho Miami BB58 150х70см B058001005 | 11 648 грн. |
Акрилова ванна з ніжками 150 x 70 см Riho Miami BB5800500000000 B058001005 | 11 200 грн. |
Ванна акрилова RIHO MIAMI 150x70 (B058001005) | 13 720 грн. |
Riho Riho Miami BB5800500000000 150 | 14 045 грн. |
Ванна акрилова Riho Miami пряма 150x70 см (ВВ58) | 12 299 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації RIHO Miami
Ціни на RIHO Miami |
---|---|---|---|---|
RIHO Miami 150x70 см | від 11 200 грн. | 8 пропозицій | ||
RIHO Miami 160x70 см | від 11 640 грн. | 5 пропозицій | ||
RIHO Miami 170x70 см | від 12 200 грн. | 5 пропозицій | ||
RIHO Miami 180x80 см | від 12 550 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →