Ванна RIHO Lugo Velvet 170x75 см
RIHO Lugo Velvet 170x75 |
Колір | | Форма | прямокутна | Об'єм | 170 л | Матеріал корпуса | акрил / 6 мм / | Центральний злив / перелив | | Комплектація | ванна | Країна походження бренду | Чехія | Гарантія виробника | 10 років | Габарити (ДхШхВ) | 1700x750x470 мм | Глибина ванни | 470 мм | Офіційний сайт | riho.ua | Дата додавання на E-Katalog | грудень 2018 | Маркування виробника | BT01105
BT01105000000
|
Ванна може продаватися без ніжок.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RIHO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RIHO.
Купити RIHO Lugo Velvet 170x75 см
|
| Ванна акрилова Riho Lugo Velvet 170x75 BT0110500000000 B132001105Ванна акрилова Riho Lugo Velvet 170x75 BT0110500000000
Артикул: BT0110500000000
Виробник: Riho
Колекція: Lugo Velvet
Країна виробник: Чехія
Тип: пристінні
Форма: прямокутна
Кількість місць: одне
Об'єм, л: 250
Область застосування: побутова
Колір: білий
Діаметр зливу: 5.1 см
Фронтальна панель: купується окремо
Особлив... щеості: з матовою поверхнею
Комплектація:
1) Ванна акрилова Riho Lugo Velvet прямокутна 170x75 білий матовий
розміри:
Довжина, см: 170
Ширина, см: 75
Висота, см: 47 Esantehnika.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Поскаржитись | | 22 900 грн. | | |
|
| Ванна акрилова RIHO LUGO VELVET 170х75 (B132001105)Ванна акрилова Riho Lugo Velvet 170x75 BT0110500000000 довжина - 170 см, ширина - 75 см, висота - 42 см, обсяг - 170 л, матеріал - литтєвий акрил Lucite (Англія), товщина акрилу - 6 мм, колір покриття - білий матовий пол ванни посилюється дерев'яною панеллю, зовнішня частина ванни армується скловолокном, країна походження - Чехія. Гарант... щеія - 10 років. Ніжки в комплекті з ванною. Wellgood.com.uaМенше року (Київ) Гарантія: 10 років від виробника Поскаржитись | | 29 800 грн. | | |
|
| Ванна акрилова матова Riho Lugo Velvet 170x75 см (BT01105)Ванна Riho Lugo Velvet 170x75 см (BT01105). Товщина бортика (краю) всього 1 см. Серія Velvet виконана в матовому стилі. На матових акрилових поверхнях є неможливим використання набору для ремонту і корекції поверхні ванни. Ці поверхні ванни не можуть бути відполіровані. Winco.com.uaЗ нами 1 рік (Львів) Поскаржитись | | 26 999 грн. | | |
|
| Ванна акриловая Riho Lugo Velvet 170x75 BT0110500000000 B132001105Ванна акриловая Riho Lugo Velvet 170x75 BT0110500000000 длина - 170 см, ширина - 75 см, высота - 42 см, объем - 170 л, материал – литьевой акрил Lucite (Англия), толщина акрила - 6 мм, цвет покрытия - белый матовый пол ванны усиливается деревянной панелью, внешняя часть ванны армируется стекловолокном, страна происхождения – Чехия. Гаранти... щея - 10 лет. Ножки в комплекте с ванной Aqua-favorit.com.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись | | 28 791 грн. | | |
Модификації RIHO Lugo Velvet
Ціни на RIHO Lugo Velvet |
---|
| RIHO Lugo Velvet 170x75 см | | від 22 900 грн. | 4 пропозиції |
| RIHO Lugo Velvet 180x80 см | | від 28 499 грн. | 2 пропозиції |
| RIHO Lugo Velvet 190x90 см | | від 30 999 грн. | 1 пропозиція |
Динаміка цін на RIHO Lugo Velvet 170x75 см