Ванна RIHO Columbia 140x70 см (BA05)
Фото 5 |
RIHO Columbia 140x70 |
|
Ванна може продаватися без ніжок.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RIHO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RIHO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RIHO Columbia 140x70 см
Усі ціни 6 →Ванна акрилова Riho Columbia 140x70 B004001005 | 11 900 грн. |
Акрилова ванна з ніжками 140 x 70 см Riho Columbia (B004001005) BA05005000 | 10 626 грн. |
Ванна акрилова RIHO COLUMBIA 140x70 (B004001005) | 14 200 грн. |
Ванна акрилова Riho Columbia пряма 140x70 см (BA05) | 13 499 грн. |
Ванна акрилова прямокутна Riho Columbia 140x70 BA05 BA0500500000000 | 14 200 грн. |
Ванна акрилова Riho Columbia 140x70 B004001005 | 11 928 грн. |
Модификації RIHO Columbia
Ціни на RIHO Columbia |
---|---|---|---|---|
RIHO Columbia 140x70 см | від 10 626 грн. | 6 пропозицій | ||
RIHO Columbia 150x75 см | від 12 200 грн. | 5 пропозицій | ||
RIHO Columbia 160x75 см | від 12 770 грн. | 7 пропозицій | ||
RIHO Columbia 175x80 см | від 13 180 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →