Ванна RIHO Modesty 170x76 см підсилення
Фото 8 |
RIHO Modesty 170x76 B090001005 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RIHO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RIHO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RIHO Modesty 170x76 см підсилення
Окремостояча акрилова ванна Riho Modesty 170x76 з сифоном click / clack + | 82 999 грн. |
Окремостояча акрилова ванна Riho Modesty 170x76, матова з сифоном click / | 94 999 грн. |
Окремостояча акрилова ванна Riho Modesty 170x76, чорно-біла з сифоном clic | 94 999 грн. |
Рекомендуємо