Powerbank RIVACASE Rivapower VA2532
Фото 51 |
RIVACASE Rivapower VA2532 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RIVACASE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RIVACASE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RIVACASE Rivapower VA2532
Усі ціни 15 →Power Bank RIVACASE VA2532 10000mAh QC/PD White | 499 грн. |
Універсальна мобільна батарея Rivacase Rivapower 10000mAh Black (VA2532) R | 623 грн. |
Портативное зарядное устройство, 10000 mA, QC/PD 20 Вт, черный RIVAPOWER V | 623 грн. |
RivaCase Rivapower VA2532 QC3.0 PD3.0 20W 10000mAh Black RIVAPOWER VA2532 | 669 грн. |
RivaCase Rivacase Rivapower 10000mAh Black (VA2532) rivapower va2532 (blac | 599 грн. |
ще 10 пропозицій