Powerbank BASEUS Power Station GaN C+U 20W 10000 (PPNL010001)
Відео 4Фото 6 |
BASEUS Power Station GaN C+U 20W 10000 10000 мАгод 20 Вт 10000 мАгод 45 Вт |
|
Вбудована складана мережева вилка для зарядки.
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Power Station GaN C+U 20W 10000
Усі ціни 19 →Павербанк УМБ Baseus Power Station 2 Power Bank Adaptor 10000mAh 20W CN Bl | 564 грн. |
Зарядний пристрій Baseus Wall Charger USB+USB-C Power Station 2 + Power Ba | 714 грн. |
Зарядное устройство Baseus Wall Charger USB+USB-C Power Station 2 + Power | 700 грн. |
УМБ Baseus Power Station 2 Power Bank Adaptor 10000mAh 20W CN Black PPNL01 | 607 грн. |
Baseus Power Station 2 Power Bank Adaptor 10000mAh Purple (PPNL010005) CN | 668 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації BASEUS Power Station GaN C+U 20W 10000
Ціни на BASEUS Power Station GaN C+U 20W 10000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Power Station GaN C+U 20W 10000 | від 534 грн. | 19 пропозицій | ||
BASEUS Power Station GaN C+U 45W 10000 | від 1 320 грн. | 1 пропозиція |