ЦАП з підсилювачем RME ADI-2 Pro DAC
Відео 5Фото 6 |
RME ADI-2 Pro DAC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RME 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RME.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RME ADI-2 Pro DAC
Конвертер RME ADI-2 Pro FS R BE 528067 | 75 816 грн. |
RME RME ADI-2 Pro FS R BE Black Edition | 75 816 грн. |
ЦАП з підсилювачем для навушників RME ADI-2 Pro FS R BE | 75 816 грн. |
RME ADI-2 Pro fs r be | 75 816 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →