ЦАП з підсилювачем Sennheiser HDV 820
Відео 3Фото 11 |
Sennheiser HDV 820 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sennheiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sennheiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sennheiser HDV 820
Усі ціни 9 →ЦАП та підсилювач Sennheiser HDV 820 507442 | 116 059 грн. |
Sennheiser HD 820 + Sennheiser HDV 820 | 179 999 грн. |
Підсилювач для навушників Sennheiser HDV 820 | 112 999 грн. |
Sennheiser HDV820 czarny | 106 560 грн. |
Sennheiser HDV820 czarny | 109 224 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →