Аудіоінтерфейс RME Fireface 802
Фото 3 |
RME Fireface 802 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RME 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RME.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RME Fireface 802
Звукова карта RME FireFace 802 281627 | 76 284 грн. |
Аудиоинтерфейс RME FireFace 802 | 76 284 грн. |
RME FireFace 802 | 76 284 грн. |
Аудіоінтерфейс RME FireFace 802 | 76 284 грн. |
Додаткові функції і можливості аудіоінтерфейса RME Fireface 802:
- Роз'єм Remote для підключення контролера
РекомендуємоПорівняти в таблиці →