Вантажна шина ROADKING A1060 9 R20 144K
Виберіть розмір вантажної шини
ROADKING A1060 9 R20 144K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ROADKING A1060 9 R20 144K
RoadKing A1060 (универсальная) 9 R20 144K | 9 211 грн. |
Road King A1060 (универсальная) 9.00 R20 144/142K 16PR | 9 090 грн. |
Road King A1060 універсальна універсальна (9R20 144/142K) 405432 | 8 934 грн. |
Шина Road King A1060 (універсальна) 9.00 R20 144/142K | 9 983 грн. |