Вантажна шина Roadmax ST928 12 R20 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Roadmax ST928 12 R20 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roadmax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roadmax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Roadmax ST928 12 R20 156K
Ціни на Roadmax ST928 12 R20 156K |
---|---|---|---|---|
Roadmax ST928 9 R20 144K | від 7 520 грн. | 11 пропозицій | ||
Roadmax ST928 10 R20 149K | від 11 725 грн. | 1 пропозиція | ||
Roadmax ST928 10 R20 149L | від 7 913 грн. | 10 пропозицій | ||
Roadmax ST928 12 R20 156K | від 9 951 грн. | 1 пропозиція |