Вантажна шина Doupro ST928 12 R20 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Doupro ST928 12 R20 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Doupro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Doupro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Doupro ST928 12 R20 156K
Усі ціни 13 →Doupro ST928 (ведуча вісь) 12.00 R20 156/153K | 10 975 грн. |
Doupro ST928 (ведущая) 12 R20 156K | 9 960 грн. |
Doupro ST928 (привод-карьер) 12.00 R20 156/153K 20PR | 9 800 грн. |
Вантажна шина DOUPRO ST928 (ведуча) 12.00R20 156/153K 20PR | 9 905 грн. |
DOUPRO Вантажна шина DOUPRO ST928 (ведуча) 12.00R20 156/153K 20PR | 10 044 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Doupro ST928 12 R20 156K
Ціни на Doupro ST928 12 R20 156K |
---|---|---|---|---|
Doupro ST928 9 R20 144K | від 7 400 грн. | 9 пропозицій | ||
Doupro ST928 10 R20 149K | від 11 556 грн. | 1 пропозиція | ||
Doupro ST928 10 R20 149L | від 7 785 грн. | 13 пропозицій | ||
Doupro ST928 11 R20 152L | від 9 385 грн. | 12 пропозицій | ||
Doupro ST928 12 R20 156K | від 9 685 грн. | 13 пропозицій |