Вантажна шина Roadshine RS622 12 R20 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Roadshine RS622 12 R20 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roadshine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roadshine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roadshine RS622 12 R20 156K
Усі ціни 15 →Roadshine RS622 (ведуча вісь) 12.00 R20 156/153K | 12 085 грн. |
Roadshine RS622 (ведущая) 12 R20 156K | 11 006 грн. |
Roadshine RS622 (привод-карьер) 12.00 R20 156/153K 20PR | 10 790 грн. |
Roadshine RS622 12/80 R20 156/153K | 10 850 грн. |
Roadshine RS622 (Ведущая) (12/80R20 156/153K) | 10 608 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Roadshine RS622 12 R20 156K
Ціни на Roadshine RS622 12 R20 156K |
---|---|---|---|---|
Roadshine RS622 8.25 R20 139K | від 7 489 грн. | 14 пропозицій | ||
Roadshine RS622 9 R20 144K | від 8 050 грн. | 14 пропозицій | ||
Roadshine RS622 10 R20 149K | від 8 509 грн. | 13 пропозицій | ||
Roadshine RS622 10 R20 152K | від 8 935 грн. | 1 пропозиція | ||
Roadshine RS622 11 R20 152K | від 9 996 грн. | 15 пропозицій | ||
Roadshine RS622 11 R20 152L | від 9 986 грн. | 3 пропозиції | ||
Roadshine RS622 12 R20 156K | від 10 598 грн. | 15 пропозицій |