Вантажна шина Roadshine RS620 315/80 R22.5 157K
Виберіть розмір вантажної шини
Roadshine RS620 315/80 R22.5 157K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roadshine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roadshine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roadshine RS620 315/80 R22.5 157K
Усі ціни 17 →Roadshine RS620 (рульова вісь) 315/80 R22.5 157/154K | 8 921 грн. |
Roadshine RS620 (рулевая) (315/80R22.5 157K) | 8 221 грн. |
Roadshine RS620 (рулевая) 315/80 R22.5 157/154K 20PR | 8 457 грн. |
Roadshine RS620 315/80 R22.5 157/154K | 8 076 грн. |
Roadshine RS620 (Рулевая) (315/80R22.5 157/154K) | 7 830 грн. |
ще 12 пропозицій