Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Літня шина RoadX RXMotion DU71 235/40 R18 95Y

Фото - Шини RoadX RXMotion DU71 235/40 R18 95Y
Фото 10
Виберіть розмір шин
RoadX RXMotion DU71 235/40 R18 95Y
235/40 R18
95
Y
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
235 мм
Профіль
40 %
Посадковий діаметр
18 "
Індекс навантаження
95
Індекс швидкості
Y
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Дата додавання на E-Katalog
червень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.

Купити RoadX RXMotion DU71 235/40 R18 95Y

Усі ціни 6 →

RoadX RX Motion DU71 (235/40R18 95Y XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 478 грн.

RoadX RX Motion DU71 235/40 R18 95Y

Бренд - RoadX ;Сезон - Літні;Тип авто - Легковий;Профіль - 40;Індекс швидкості - Y;Ширина - 235;Діаметр - 18;Індекс навантаження - 95;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
3 558 грн.

Roadx RxMotion DU71 (235/40R18 95Y)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
3 828 грн.

Roadx Roadx RXMotion DU71 235/40 R18 95Y XL

Mashyna.in.uaЗ нами 6 років
(Рава-Руська)
Поскаржитись
3 259 грн.

Літні шини RoadX RX Motion DU71 235/40 ZR18 95Y XL

Маркетплейс: Rozetka.ua  TopRezina З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 697 грн.

Літня шина RoadX RX Motion DU71 235/40 R18 95Y

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 771 грн.

Динаміка цін на RoadX RXMotion DU71 235/40 R18 95Y

Модификації RoadX RXMotion DU71 235/40 R18 95Y

Ціни на RoadX RXMotion DU71 235/40 R18 95Y
RoadX RXMotion DU71 235/40 R18 95Y від 3 259 грн.6 пропозицій