Литий диск Dezent TR 7,5x18/5x108 ET48 DIA70,1
Відео 2Фото 33 | від 8 057 до 10 718 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації Dezent TR 72
Характеристики
Dezent TR 7,5x18/5x108 ET48 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TR 7,5x18/5x108 ET48 DIA70,1
Сортувати
Dezent TR (7.5J x 18 5x108 ET48 DIA70.1) Silver На замовлення з Європи. | 8 597 грн. |
Dezent TR Silver R18 W7.5 PCD5x108 ET48 DIA70.1 | 8 970 грн. |
Диски Dezent TR 7,5x18 5x108 ET48 DIA70,1 (black) (1002013891) | 8 222 грн. |
Dezent TR Black R18 W7.5 PCD5x108 ET48 DIA70.1 | 8 832 грн. |
Dezent TR (7.5J x 18 5x108 ET48 DIA70.1) На замовлення з Європи. | 8 492 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі