Літня шина BF Goodrich Advantage 235/40 R18 95Y
Відео 24Фото 6 |
Виберіть розмір шин
BF Goodrich Advantage 235/40 R18 95Y 235/40 R18 95 W 235/40 R18 95 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BF Goodrich 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BF Goodrich.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BF Goodrich Advantage 235/40 R18 95Y
Bfgoodrich ADVANTAGE 235/40 R18 95Y (9076347714) | 6 020 грн. |
BFGoodrich Advantage 235/40 R18 95Y | 5 458 грн. |
Шини BFGoodrich Advantage 235/40 ZR18 95Y XL | 5 756 грн. |
BFGoodrich ADVANTAGE 235/40 R18 95Y XL | 5 122 грн. |
Відеоогляди
Модификації BF Goodrich Advantage 235/40 R18 95Y
Ціни на BF Goodrich Advantage 235/40 R18 95Y |
---|---|---|---|---|
BF Goodrich Advantage 235/40 R18 95W | від 5 625 грн. | 1 пропозиція | ||
BF Goodrich Advantage 235/40 R18 95Y | від 5 122 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →