Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Літня шина RoadX RXMotion H11 185/60 R14 82H

Фото - Шини RoadX RXMotion H11 185/60 R14 82H
Виберіть розмір шин
RoadX RXMotion H11 185/60 R14 82H
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
185 мм
Профіль
60 %
Посадковий діаметр
14 "
Індекс навантаження
82
Індекс швидкості
H
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.

Купити RoadX RXMotion H11 185/60 R14 82H

Усі ціни 14 →

Roadx H11 185/60 R14 82H

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 692 грн.

RoadX RX Motion H11 (185/60R14 82H)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 784 грн.

Шина Roadx RXMotion H11 185/60 R14 82H

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 621 грн.

Roadx RXMotion H11 (185/60R14 82H)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
1 620 грн.

Летние шины RoadX RX Motion H11 185/60 R14 82H

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
1 776 грн.
ще 9 пропозицій

Динаміка цін на RoadX RXMotion H11 185/60 R14 82H