Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Літня шина RoadX RXMotion H12 195/50 R16 88V

Фото - Шини RoadX RXMotion H12 195/50 R16 88V
Фото 4
Виберіть розмір шин
RoadX RXMotion H12 195/50 R16 88V
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
195 мм
Профіль
50 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
88
Індекс швидкості
V
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Паливна економічність
D
Зчеплення на мокрій дорозі
C
Рівень шуму
71 дБ
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.

Купити RoadX RXMotion H12 195/50 R16 88V

Усі ціни 18 →

Roadx RXMOTION H12 195/50 R16 88V XL

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 776 грн.

RoadX RX Motion H12 (195/50R16 88V XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 894 грн.

Літня шина ROADX RXMOTION H12 195/50R16 88V

Диаметр шины: 16" * Индекс нагрузки шины: 88/560 * Индекс скорости: V * Высота профиля шины: 50 * Сезонность шин: Летние шины... ще* Ширина шини: 195 * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 195/50R16 * Класс шины: C (Эконом) * Рівень шуму: 71dB * Зчеплення на мокрій дорозі: C * Топливная экономичность: D * Тип протектора: Асимметричный * Країна виробництва: В'єтнам * Год производства: 2025 *
Tyresale.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 823 грн.

ROADX Літня шина ROADX RXMOTION H12 195/50R16 88V

Диаметр шины: 16" * Индекс нагрузки шины: 88/560 * Индекс скорости: V * Высота профиля шины: 50 * Сезонность шин: Летние шины... ще* Ширина шини: 195 * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 195/50R16 * Класс шины: C (Эконом) * Рівень шуму: 71dB * Зчеплення на мокрій дорозі: C * Топливная экономичность: D * Тип протектора: Асимметричный * Країна виробництва: В'єтнам * Год производства: 2025 *
Faynaguma.com.uaЗ нами 9 років
(Львів)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 850 грн.

Шина Roadx RXMotion H12 195/50 R16 88V XL

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 759 грн.
ще 13 пропозицій

Динаміка цін на RoadX RXMotion H12 195/50 R16 88V