Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Літня шина RoadX RXMotion U11 215/45 R18 93Y

Фото - Шини RoadX RXMotion U11 215/45 R18 93Y
Відео 3Фото 6
Виберіть розмір шин
RoadX RXMotion U11 215/45 R18 93Y
215/45 R18
93
Y
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
215 мм
Профіль
45 %
Посадковий діаметр
18 "
Індекс навантаження
93
Індекс швидкості
Y
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.

Купити RoadX RXMotion U11 215/45 R18 93Y

Усі ціни 10 →

Roadx U11 215/45 R18 93Y (9062012578)

Детальну інформація про Roadx U11 215/45 R18 93Y Ви можете дізнатись у наших спеціалістів. Шини під замовлення з ЄС (при оф... щеормленні шин під замовлення передбачена часткова передоплата)!!! Термін доставки шин під замовлення складає від 7 до 9 робочих днів!!! Зверніть увагу, що вказана ціна на цей товар актуальна на момент купівлі парної кількості шин через корзину сайту або за допомогою
Autokush.com.uaЗ нами 9 років
(Львів)
Поскаржитись
3 820 грн.

Шина Roadx RXMotion U11 215/45 R18 93Y XL

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 088 грн.

Roadx RXMotion U11 (215/45R18 93Y)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 090 грн.

Летние шины RoadX RX Motion U11 215/45 R18 93Y XL

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 216 грн.

RoadX RX Motion U11 215/45 R18 93Y XL

Країна виробнитства: Китай. Рік виробнитства: 2025. Без передоплати!
infoshina.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 394 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на RoadX RXMotion U11 215/45 R18 93Y

Модификації RoadX RXMotion U11 215/45 R18 93Y

Ціни на RoadX RXMotion U11 215/45 R18 93Y
RoadX RXMotion U11 215/45 R18 93Y від 2 088 грн.10 пропозицій
Відеоогляди