Інсталяція для туалету Roca Eko Frame A89P10T010
Roca Eko Frame A89P10T010 без унітазунітаз |
|
Інсталяція має можливість регулювання монтажної глибини.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Eko Frame A89P10T010
Інсталяція для унітазу Roca Eko Frame з клавішею змиву хром A89P10T010 A89 | 7 056 грн. |
Інсталяція для унітазу Roca Eko Frame з клавішею змиву хром A89P10T010 | 7 599 грн. |
Інсталяція для унітазу Roca Eko Frame з клавішею змиву хром A89P10T010 A89 | 7 056 грн. |
Модификації Roca Eko Frame A89P10T010
Ціни на Roca Eko Frame A89P10T010 |
---|---|---|---|---|
Roca Eko Frame A89P10T010 | від 7 056 грн. | 4 пропозиції | ||
Roca Eko Frame A89P10T010 WC | від 11 999 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →