Інсталяція для туалету Tece Base 9400401
Фото 3 |
Tece Base 9400401 |
|
Регулювання подвійного зливу: малий змив — 3 л, регульований великий змив— 4.5/6.0/7.5/9.0 л
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tece 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tece.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tece Base 9400401
Усі ціни 12 →Інсталяція для унітазу TECEbase (інсталяція + кріплення) (9.400.401) 94004 | 5 565 грн. |
TECE TECE TECEbase 9400401 | 5 565 грн. |
Інсталяція для унітазу TECE base 9400401 (без кнопки) | 5 565 грн. |
Инсталляция для унитаза Tece Base 9400401 (9400001) | 6 906 грн. |
Інсталяція для унітазу Tece Base, кріплення в комплекті, заміна 9400401 (9 | 6 000 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →