Роликові ковзани Roces FCO (101263/001)
Відео 1Фото 2 |
Roces FCO |
|
Рама з нейлону армованого скловолокном. Черевик виготовлений із поліуретану. Підкладка із піноматеріалу Slo-Memory.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roces 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roces.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roces FCO
Усі ціни 12 →Роликові ковзани Roces Fco / чорний / 42 | 7 491 грн. |
Роликовые коньки Roces Fco /черный/ 42 | 7 491 грн. |
Роликові ковзани Roces FCO/ чорний / 42 101263/42 (BLK) | 7 490 грн. |
Roces Роликовые коньки Roces FCO, размер 42 Черный 101263/42 (BLK) | 7 490 грн. |
Роликові ковзани Roces FCO Чорний 42 (101263/42 (BLK)) | 7 490 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →