Роликові ковзани Rollerblade Apex M 2024 (07102600100)
Відео 5Фото 5 |
Rollerblade Apex M 2024 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rollerblade Apex M 2024
Усі ціни 24 →Роликові ковзани Rollerblade Apex 2023 Black 29-32 (07102600-100-29) | 6 450 грн. |
Роликові ковзани Rollerblade Apex 2023 Black 37-40 (07102600-100-37) | 6 450 грн. |
Роликові ковзани Rollerblade Apex 2023 Black 33-36 (07102600-100-33) | 6 450 грн. |
Роликові ковзани Rollerblade Apex 33-36 Black/Red (2050956/33-36) | 6 450 грн. |
Роликові ковзани Rollerblade Apex 37-40 Black/Red (2050956/37-40) | 6 450 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →