Кухонна мийка Romzha Arta Nova U-450 RO43487 500x500
Фото 11 |
Romzha Arta Nova U-450 RO43487 |
|
Мийка комплектується дозатором для миючого засобу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Romzha 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Romzha.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Romzha Arta Nova U-450 RO43487 500x500
Усі ціни 24 →Кухонная мойка Romzha Arta Nova U-450 | 2 949 грн. |
Кухонная мойка Romzha Arta Nova U-450 galati-RO43487 | 2 949 грн. |
Кухонная мойка Romzha Arta Nova U-450 | 2 949 грн. |
Кухонна мийка Romzha Arta Nova U-450 RO43487 | 2 949 грн. |
Кухонна мийка Romzha Arta Nova U-450 3487 | 2 949 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Romzha Arta Nova U-450 RO43487
Ціни на Romzha Arta Nova U-450 RO43487 |
---|---|---|---|---|
Romzha Arta Nova U-350 RO43486 400x500 | від 2 599 грн. | 19 пропозицій | ||
Romzha Arta Nova U-450 RO43487 500x500 | від 2 499 грн. | 24 пропозиції | ||
Romzha Arta Nova U-550 RO41234 600x450 | від 2 799 грн. | 15 пропозицій | ||
Romzha Arta Nova U-600 RO43488 650x500 | від 2 999 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →