Вантажна шина Rosava B-105A 8.3 R20 102A6
Виберіть розмір вантажної шини
Rosava B-105A 8.3 R20 102A6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rosava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rosava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rosava B-105A 8.3 R20 102A6
Усі ціни 12 →Rosava B-105A (універсальна) 8.30 R20 A6 (8PR) | 8 616 грн. |
Rosava В-105А 8.3 R20 102A6 | 7 089 грн. |
Грузовые шины Росава В-105А (с/х) 8.3 R20 102A6 8PR 1001454727 | 7 141 грн. |
Cільгосп шина ROSAVA В-105А 8.3-20 102A6 | 7 181 грн. |
Шини Росава В-105А (с/х) 8,3 R20 102A6 8PR | 7 025 грн. |
ще 7 пропозицій