Вантажна шина Rosava BC-57 8.25 R20 125K
Фото 5 |
Виберіть розмір вантажної шини
Rosava BC-57 8.25 R20 125K 8.25 R20 " 125 K 8.25 R20 " 130 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rosava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rosava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rosava BC-57 8.25 R20 125K
Усі ціни 11 →Rosava BC-57, У-2 (універсальна) 8.25 R20 125/122K | 7 435 грн. |
Rosava Bc-57 (универсальная) 8.25 R20 125K | 6 530 грн. |
Грузовые шины Росава ВС-57 У-2 (универсальная) 8.25 R20 125/122K 10PR 1001 | 6 767 грн. |
Росава ВС-57 У-2 (универсальная) 8.25 R20 125/122K PR10 | 7 351 грн. |
Росава BC-57 У-2 (8.25/R20 125K) | 7 511 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Rosava BC-57 8.25 R20 125K
Ціни на Rosava BC-57 8.25 R20 125K |
---|---|---|---|---|
Rosava BC-57 8.25 R20 125K | від 6 136 грн. | 11 пропозицій | ||
Rosava BC-57 8.25 R20 130K | від 6 822 грн. | 14 пропозицій |