Вантажна шина Rosava TR-301 28.1 R26 158A8
Виберіть розмір вантажної шини
Rosava TR-301 28.1 R26 158A8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rosava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rosava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rosava TR-301 28.1 R26 158A8
Cільгосп шина ROSAVA TR-301 (універсальна) 28.1R26 158A8/158B | 54 966 грн. |
ROSAVA Cільгосп шина ROSAVA TR-301 (універсальна) 28.1R26 158A8/158B | 55 226 грн. |
Грузовые шины Росава TR-301 (с/х) 28.1 R26 158A8 12PR 1001551271 | 57 974 грн. |
Росава TR-301 с/х с/г (28,1R26 158/158A8/B) 329773 | 52 988 грн. |