Машинка для видалення ковтунців Rotex RCC200-S
Фото 6 |
Rotex RCC200-S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex RCC200-S
Усі ціни 26 →Машинка для чистки трикотажа Rotex RCC200-S | 349 грн. |
Машинка для стриження ковтунців Rotex RCC200-B | 249 грн. |
Машинка для чищення трикотажу Rotex RCC200-S | 299 грн. |
Rotex RCC200-B 641322 | 379 грн. |
Rotex Машинка для чищення трикотажу Rotex RCC200-B | 299 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →