Кавоварка Rotex RCM750-S Life Espresso нержавіюча сталь
Фото 6 |
Rotex RCM750-S Life Espresso нержавіюча сталь |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex RCM750-S Life Espresso нержавіюча сталь
Усі ціни 25 →Rotex Rotex RCM750-S Life Espresso | 3 299 грн. |
Кавоварка Rotex RCM750-S Life Espresso | 3 069 грн. |
Ріжкова кавоварка еспресо Rotex RCM750-S Life Espresso | 3 220 грн. |
Кавоварка Rotex RCM750-S Life Espresso | 3 140 грн. |
Кофеварка rotex rcm750-s Life Espresso | 3 846 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →