Кавоварка Ardesto ECM-E10B чорний
Фото 11 |
Ardesto ECM-E10B чорний |
|
Проста побутова ріжкова кавоварка для приготування ароматного підбадьорливого еспресо, делікатного капучіно і ніжного лате. Має надійне механічне управління, порівняно компактні розміри і стильний зовнішній дизайн, здатний органічно вписатися в будь-яку сучасну кухонну обстановку. Призначена для використання попередньо меленої кави. Позиціонується як добротний продукт базової цінової категорії, орієнтований на побутове застосування.
Кавоварка Ardesto ECM-E10B обладнана звичайним ручним капучинатором (з насадкою панарело), використання якого для одержання молочної піни вимагає безпосередньої участі користувача і певного досвіду. Розрахована на приготування звичайного або подвійного еспресо, капучино і лате. Завдяки потужному термоблоку (1633 Вт) і надійної помпи, яка здатна витримувати тиск до 20 атм, забезпечується швидка і якісна екстракція для отримання максимально ароматного і підбадьорливого напою. Рівень води в літровому резервуарі, розташованому в задній частині корпусу, без проблем контролюється візуально. Повної заправки вистачає на 15-20 стандартних чашок еспресо. Комплектується двома змінними фільтрами, розрахованими на приготування однієї або двох чашок. Спеціальна двостінна конструкція фільтрів забезпечує створення характерною ароматною пінки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Купити Ardesto ECM-E10B чорний
Усі ціни 78 →Кавоварка Ardesto ECM-E10B | 2 599 грн. |
Ardesto Ardesto ECM-E10B | 2 599 грн. |
Кавоварка ріжкова Ardesto ECM-E10B | 2 449 грн. |
Ріжкова кавоварка еспресо Ardesto ECM-E10B | 2 402 грн. |
Кофеварка Ardesto ECM-E10B-1633 | 2 999 грн. |