Блендер Rotex RHB 450-S-W
Rotex RHB 450-S-W |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex RHB 450-S-W
Блендер занурювальний ROTEX RHB450-SW Нержавіюча сталь | 1 429 грн. |
Блендер занурювальний ROTEX RHB450-SW 450 Вт | 1 417 грн. |
Блендер занурювальний ROTEX RHB450-SW 450Вт | 1 410 грн. |
Блендер занурювальний ROTEX RHB450-SW 2 швидкісних режиму | 1 410 грн. |
Додаткові функції і можливості міксера Rotex RHB 450-S-W:
- Мірний стакан
РекомендуємоПорівняти в таблиці →