Електродуховка Rotex ROT450-B
Фото 5 |
Rotex ROT450-B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex ROT450-B
Усі ціни 45 →Електропіч Rotex ROT450-B | 3 304 грн. |
Духовка настільна Rotex ROT450-B | 3 490 грн. |
Електрична піч Rotex ROT450-B | 3 999 грн. |
Духовая печь Rotex rot450-b | 4 079 грн. |
Rotex ROT450-B | 6 999 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →