Електродуховка Rotex ROT652-CB
Відео 1Фото 6 |
Rotex ROT652-CB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex ROT652-CB
Усі ціни 46 →Електропіч Rotex ROT652-CB | 4 532 грн. |
ROTEX ROT652-CB | 4 809 грн. |
Духовка настільна Rotex ROT652-CB | 4 760 грн. |
ROTEX ROT652-CB | 4 785 грн. |
Електрична піч Rotex ROT652-CB | 5 369 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →