Електробритва Rowenta Forever Sharp TN-6000 (TN6000F4)
Відео 1Фото 7 |
Rowenta Forever Sharp TN-6000 білий чорний |
|
Компактна, порівняно недорога і надлегка модель, представлена на ринку популярним французьким брендом Rowenta. Пластиковий чорний корпус володіє достатньою міцністю, має невелика вага 175 г і дуже зручний для охоплення, тому навіть при тривалій безперервній роботі не втомлюються суглоби і твердість рухів руки не страждає від перенапруги м'язів. Високооборотний двигун забезпечує високий ККД і підвищену продуктивність, при цьому передбачена можливість роботи як безпосередньо від мережі електроживлення, так і від вбудованого акумулятора.
В повністю автономному режимі машинка для стрижки волосся Rowenta TN-6000 може пропрацювати до 2 годин, після чого їй знадобиться 1,5 год для повної зарядки. Передбачена можливість перемикання робочого напруги під час роботи від мережі і індикатор зарядки для роботи від акумулятора. Рівний зріз гарантують самозаточувальні леза шириною 32 мм, виготовлені з нержавіючої сталі і не корродирующие після вологого очищення. Необхідна висота залишаються волосся регулюється в межах 0,4-5 мм, для чого в комплектації моделі передбачено три змінні насадки — на 1, 3 і 5 мм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rowenta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rowenta.
Купити Rowenta Forever Sharp TN-6000
Усі ціни 48 →Тример Rowenta TN6000F5 | 999 грн. |
Тример Rowenta TN6000F5 | 999 грн. |
Тример для бороди та вусів Rowenta Forever Sharp, чорний (TN6000F5) | 999 грн. |
ROWENTA TN6000F5 | 1 021 грн. |
ROWENTA TN6000F5 | 999 грн. |
Волосся збриває чудово, рівномірно, не рве як деякі дешеві тримери добре сковзати по шкірі. Працює відносно тихо і добре лежить у руці. У комплекті є зарядний пристрій і кабель, що дуже порадувало, а також масло для змащування лез. Компактний, працює тихо, можна використовувати в душі Не має чохла для перенесення Георгій Мельник : користуюся Rowenta Forever Sharp TN-6000 більше року |
Тримір чудовий! Але в характеристиках товару зазначена робота від мережі та батареї. За фактом лише від батареї, все інше правильно. користуюся Rowenta Forever Sharp TN-6000 менше місяця |
У чоловіка зламалася Philips Oneblade, і я подарувала йому цей тример. Ковзання машинки для стрижки волосся Rowenta виявилося краще, що набагато ефективніше для отримання рівномірної стрижки бороди. У комплекті сильно не вистачає "тримера для носа" та дорожньої сумки. У режимі «без гребінця» машинці вдається підстригти волосся до такої невеликої довжини, що здається, що воно поголено до 0, хоча залишають достатньо волосків (непомітно), так, що у чоловіка немає прищів або ерозій на шкірі. Чоловік не використовує під час гоління мило чи піну, а тільки змочує леза водою, і вони працюють просто чудово. Як негативні моменти - леза потребують змащення маслом після кожного використання. Батареї вистачає на 3 гоління. Чоловік машинкою задоволений. Ковзання машинки краще, ніж у Philips Oneblade. Стрижка бороди виходить рівномірна. Немає прищів або ерозій на шкірі після стрижки у режимі «без гребінця». Леза працюють однаково добре при голінні з милом, піною або просто з водою. Батареї вистачає на 3 гоління. У комплекті сильно не вистачає "тримера для носа" та дорожньої сумки. Юлия: користуюся Rowenta Forever Sharp TN-6000 кілька місяців |
Модификації Rowenta Forever Sharp TN-6000
Ціни на Rowenta Forever Sharp TN-6000 |
---|---|---|---|---|
Rowenta Forever Sharp TN-6010 | від 1 165 грн. | 3 пропозиції | ||
Rowenta Forever Sharp TN-6000 | від 931 грн. | 48 пропозицій |