Електробритва Xiaomi UniBlade Trimmer (BHR7052EU)
Відео 8Фото 16 |
Xiaomi UniBlade Trimmer |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi UniBlade Trimmer
Електробритва Xiaomi UniBlade X300 Trimmer (BHR7052EU) | 1 289 грн. |
Тример Xiaomi UniBlade Trimmer EU | 1 299 грн. |
Xiaomi UniBlade Trimmer (BHR7052EU) | 1 390 грн. |
Xiaomi UniBlade Trimmer EU UniBladeTrimmerEU | 1 299 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →