Пилосос
Rowenta Silence Force Cyclonic Animal RO 7971
Фото 3 |
Rowenta Silence Force Cyclonic Animal RO 7971 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rowenta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rowenta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rowenta Silence Force Cyclonic Animal RO 7971
Усі ціни 37 →Пилосос безмішковий Rowenta Silence Force Cyclonic RO7971EA | 10 999 грн. |
Пилосос Rowenta RO7971EA | 10 999 грн. |
Rowenta Rowenta RO7971EA | 10 999 грн. |
Пилосос без мішка Rowenta Silence Force Cyclonic Animal RO7971EA | 10 999 грн. |
Пылесос без мешка Rowenta Silence Force Cyclonic Animal RO7971EA | 10 899 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →