Корм для кішок Royal Canin Neutered Satiety Balance 12 kg
Фото 10 |
Royal Canin Neutered Satiety Balance 12 kg |
|
Дієта підходить для котів/кішок з моменту кастрації до досягнення 7 років, а також зі схильністю до набору надмірної ваги.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Neutered Satiety Balance 12 kg
Усі ціни 14 →Корм Royal Canin Neutered Satiety Balance сухий для профілактики сечокам'я | 4 442 грн. |
Ветеринарна дієта з м'ясом птиці для стерилізованих кішок та кастрованих к | 5 165 грн. |
Ветеринарна дієта з м'ясом птиці для стерилізованих кішок та кастрованих к | 4 390 грн. |
Сухий лікувальний корм Royal Canin Neutered Satiety Balance для стерилізов | 4 545 грн. |
Сухий корм Royal Canin NEUTERED SATIETY BALANCE CAT для дорослих стерилізо | 4 469 грн. |
ще 9 пропозицій
Ключові переваги:
- Дієта сприяє створенню в сечовидільної системи середовища, несприятливої для формування як струвітних, так і оксалатних кристалів.
- Помірний вміст жирів і енергії в дієті допомагає контролювати масу тіла.
- Формула знижує спонтанне споживання клітковини і допомагає контролювати апетит.
Модификації Royal Canin Neutered Satiety Balance
Ціни на Royal Canin Neutered Satiety Balance |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Neutered Satiety Balance 300 g | від 183 грн. | 5 пропозицій | ||
Royal Canin Neutered Satiety Balance 1.5 kg | від 590 грн. | 10 пропозицій | ||
Royal Canin Neutered Satiety Balance 3.5 kg | від 1 300 грн. | 11 пропозицій | ||
Royal Canin Neutered Satiety Balance 12 kg | від 3 738 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →