Корм для кішок Royal Canin Babycat Instinctive
Фото 3 |
Royal Canin Babycat Instinctive |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Babycat Instinctive
Усі ціни 18 →Корм Royal Canin Babycat Instinctive вологий для першого підгодовування коПовнораціонний вологий корм у вигляді мусу для кошенят у період відлучення, віком від 1 до 4 місяців (друга фаза росту), а та... щекож для вагітних і годуючих улюблениць. Унікальна текстура мусу полегшує перехід від материнського молока до твердої їжі, а також забезпечує організм кошеняти всіма необхідними поживними речовинами. Принципово важливий період в житті кошеняти: Перехід від материнського молока до твердої їжі повинен проводитися обережно, щоб уникнути розладу травлення У кошенят прорізаються молочні зуби і починають розвиватися життєво важливі функції організму. Кошенята віддають перевагу особливій формулі Macro Nutritional Profile. З 4 до 12 тижнів імунітет кошеняти, отриманий з молоком матері, поступово слабшає, і починає розвиватися власна імунна система. Чому варто придбати? Унікальна текстура мусу ідеально адаптована для кошенят 2-ї фази зростання, полегшує перехід від материнського молока до твердої їжі Babycat Instinctive має особливий склад, відповідний оптимальній формулі Macro Nutritional Profile, якій інстинктивно віддають перевагу кошенята 2-ї фази зростання (і годуючі кішки) Допомагає формуванню природного захисту організму, стимулюючи вироблення антитіл завдяки маннанолігосаха Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Гарантія: 120 Поскаржитись | 114 грн. |
Вологий корм для новонароджених кошенят Royal Canin Mother & Babycat Cans | 89 грн. |
Консервований корм для кошенят з моменту відлучення до 4 місяців (мус) Roy | 102 грн. | Продавець: Do.Little |
Корм Royal Canin Babycat Instinctive вологий для першого підгодовування ко | 114 грн. | Продавець: ZooWorld |
Вологий корм Royal Canin Mother & Babycat Ultra Soft Mousse для кошенят з | 106 грн. | Продавець: FIDOpetshop... |
ще 13 пропозицій
Серія Royal Canin Health Nutrition (для здоров'я)Порівняти в таблиці →
від 745 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 3 280 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 716 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для імунної системи, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 790 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 2 470 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 179 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 44 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, вагітним, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, молоко і молочні субпродукти, суперпреміум
від 575 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для суглобів, для нирок, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: повсякденний, для суглобів, для нирок, в составе: протеїни, злаки, рис, м'ясо птиці, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 1 430 грн.
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 185 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 1 595 грн.
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 152 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 682 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 1 314 грн.
сухий корм, 4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 699 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, рис, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 48 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, риба і рибні субпродукти, злаки, суперпреміум
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо, білок, злаки, мінерали, дріжджі, масла, жири, суперпреміум
від 208 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 107 грн.
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: від 1 місяця, кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо та м'ясні продукти 55%, лосось 15%, ожина 2%, суперпреміум
від 96 грн.
вологий корм, 0.19 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: м'ясо, субпродукти, масла, жири, молоко, злаки, мінерали, дріжджі, суперпреміум
від 87 грн.
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо індички, печінка, серця, бульйон, лосось, журавлина, мінерали, холістик
від 70 грн.
вологий корм, 0.07 кг, 1 шт, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: смугастий тунець 60%, кільця кальмарів 4%, крохмаль, екстракт тунця, холістик
від 52 грн.
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо та м'ясні продукти 33% (мін. 4% курка), риба та рибні продукти 9%, суперпреміум
від 65 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кролик, бульйон, календула, олія, мінерали, крохмаль, холістик
від 2 368 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для нирок, в составе: лосось, качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, преміум
від 319 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 1 638 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: лосось, курка, кукурудза, рис, преміум
від 690 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 2 198 грн.
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: гіпоалергенний, в составе: качка, курка, суперпреміум
від 2 390 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, для нирок, в составе: качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, вітаміни, мінерали, преміум